Ogłoszenie

-> Rekrutacja otwarta 82.177.193.190 : 23086

#1 2008-10-31 21:39:05

SueKie

Lider

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 12
Punktów :   

KM| vs <MILICJA>

A więc... W piątek 24.10 ok. godziny 20:05 rozpoczął się dlaszy ciąg już trzeciego dla naszego klanu mecz w turnieju db_Cup (początkowo zaczęliśmy go już w niedzielę 19.10)... Nastawienie przed meczem było zróżnicowane... W końcu rywalem był legendarny i zdecydowanie najlepszy klan od czasu powstania tej gra - klan KM(Knife Masters) (którego i tak nie trzeba przedstawiać... Wszyscy czekaliśmy na pierszą wygraną, ale wiedząc z kim mamy grać wydawało się to niezwykle trudne... więc...

Na początku zjawił się tylko Polifen i ja... Już minęła 20:00 kiedy nagle zjawił się Swierq (był to jego pierwszy mecz klanowy w A<M>A)... Więc kilka minut rozgrzewki i zaczynamy...

Set I
db_pinkball 10:7 dla A<M>A - wygrana



My w red... początkowo zaczęliśmy tą mapę (jak juz wspomniałem) w niedzielę, ale z powodu zepsucia serwera przy stanie 5:3 (dla nas) musieliśmy przerwać i przełożyć mecz... tak więc w piątek zaczęliśmy od stanu 5:3... Gra była bardzo wyrównana wynik utrzymywał się blisko remisu... Ale po udanej końcówce udało się "niespodziewanie" wygrać mapę...

Screen z I seta

Set II
db_pinkball 10:5 dla KM - przegrana



Teraz w blue... Początek niczym nie różnił się od poprzedniego seta... cały czas remis, albo jedno punktowa przewaga... ale od stanu 3:3 coś się zmieniło KM zaczęło grać "po swojemu"... Szybko nas wykańczali i stopniowo powiększali przewagę... Polifen i Swierq byli bezsilni... Na szczęście czasami jeszcze ja ratowałem sytuację i niekiedy udawało mi się wygrywać mimo, że grałem 1v3... ... Ale mimo to nie ugraliśmy w ten sposób wiele i KM słusznie wygrało mapę i to zdecydowanie...

Screen z II seta

Set III
db_dodgeball 10:4 dla KM - przegrana



My w red... Niestety mieliśmy grać na dodgeball'u - naszej najgorszej mapie, a jednocześnie na mapie, na której zaczynało się życie db (czyli większość KM również) - pokazali, że to ich atut i grali wyśmienicie, a szczególnie JotEmI praktycznie bez większych problemów on (jak i całe) KM radzili sobie z nami... Co tu dużo mówić jak jego rate wyniosło w tym secie 4.75!!! Polifen starał się czasami i dzięki temu udało się ugrać kilka punktów...

Screen z III seta

Set IV
db_dodgeball 10:3 dla KM - przegrana



Oczywiście w blue... Runda taka sama jak poprzednia... Tym razem JotEmI'ego dumnie wspomagali towarzysze... Pod koniec udało się ugrać dwie rundy, ale niestety pokazali, że na tej mapie są niezwyciężeni...

Screen z IV seta

Posumowywując... mecz był niezwykle zacięty, ale głównie na pierwszej mapie (db_pinkball)... Zakończył się wynikiem 3:1 dla KM. Nie wygraliśmy, ale wynik może być satysfakcjonujący dla nas... Wierzymy, że dzięki temu meczu staniemy się mocniejsi...

Składy




       A<M>A                    KM


                                                      1. gipsio               1. JotEmI
                                                      2. Polifen              2. Elliam 
                                                      3. Swierq              3. MADMAN
                                                      4. Suekiel             4. Bounty Hunter
                                                                                   5. Kredens
                                                                                   6. Wykalaczka




Mecz sędziował szlol... Jak dla mnie bardzo ciekawy mecz... Dałbym 10, ale gdyby na dodge było więcej walki... Dam 7/10... Dziękuję wszystkim, którzy grali...


http://img65.imageshack.us/img65/9968/3dta361sn8.jpg

Offline

 

#2 2008-11-01 01:12:09

JotEmI

Gość

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: KM| vs <MILICJA>

SueKie napisał:

W końcu rywalem był legendarny i zdecydowanie najlepszy klan od czasu powstania tej gra - klan KM(Knife Masters) (którego i tak nie trzeba przedstawiać... Wszyscy

Och ty obłudniku Wcale nie jesteśmy najlepsi i nikt z nas (a przynajmniej ja) nie twierdził, że tak jest. Stwierdzenie, że jesteśmy najlepsi od czasu powstania gry jest już w ogóle niedorzeczne. Nie wiem jak wy nas postrzegacie, ale ciężko mi uwierzyć, że widzicie w nas najlepszych graczy DB. My nie mamy o sobie tak wygórowanego mniemania...

Offline

 

#3 2008-11-01 08:48:41

gipsio

Lider

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: KM| vs <MILICJA>

poprawka to ja napisałem ... Dobra, dobra... z tego co wiem i inni mówią to wy juz od dawna istniejecie a Wasze wyniki mówią same za siebie

Offline

 

#4 2008-11-01 13:48:21

JotEmI

Gość

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: KM| vs <MILICJA>

KM w porównaniu do np. Nuke czy OldSchool jest raczej młodym klanem. O ile dobrze pamiętam powstał jakoś w maju-czerwcu tego roku czyli liczy sobie góra pięć miesięcy. Fakt, że nasi klanowicze to w większości starzy gracze, którzy grają już kilka lat, ale sam klan istnieje stosunkowo od niedawna.

Offline

 

#5 2008-11-01 14:04:26

gipsio

Lider

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: KM| vs <MILICJA>

noo... mniejsza o to - chyba lepiej byc docenianym jak poniżanym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esa.pun.pl www.havana.pun.pl www.promienista.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.lotsa.pun.pl